605-545-579
609-901-013

Wynajem sali weselnej z zapleczem gastronomicznym


Dom Weselny Casello to połączenie nowoczesności i tradycji.
Oferujemy Państwu wynajęcie samej Sali wraz z zapleczem gastronomicznym.


Jeśli poszukujecie Państwo miejsca do organizacji imprezy okolicznościowej – wesela, uroczystości rodzinnej, balu, to jesteście Państwo na właściwej stronie internetowej – Casello. Nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu wynajęcie Sali wraz z zapleczem kuchennym.


Z przyjemnością udostępnimy Państwu do dyspozycji klimatyzowaną i nowoczesną salę Casello położoną w miejscowości Wielogóra – 3km od Radomia. Nasza sala zapewnia profesjonalnie wyposażoną kuchnię, chłodnię, pomieszczenia socjalne, pokój dla młodych oraz wysokiej jakości zastawę – szkło i porcelanę.


Zakres wynajęcia Sali od 120 do 170 osób
. Do dyspozycji gości jest oświetlony i ogrodzony parking, plac zabaw dla dzieci i pięknie zaaranżowany ogród. Sala wyposażona jest w agregat prądotwórczy w razie awarii sieci energetycznej.


Sala taneczna i konsumpcyjna jest na tym samym poziomie co zapewnia dobrą komunikację z zapleczem kuchennym. Ponadto Sala posiada świetną akustykę i bardzo dobry rozkład, gdzie młodzi będą mogli obserwować wszystkich gości.


Sala urządzona jest w nowoczesnym stylu, który mogą Państwo dopasować do swojej uroczystości. Perełką naszej Sali jest pięknie podświetlona rotunda, w której siadają Państwo młodzi.


Zapraszamy Serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu.

tel. kom.: 605-545-579, 609-901-013